Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Zwykłej /17.01.2016r./

17 stycznia 2016

Dziś w całym Kościele rozpoczynamy Tydzień Modlitw O Jedność Chrześcijan.

Każdego dnia w czasie Mszy św. będziemy się włączać w Chrystusową modlitwę „Ojcze spraw aby byli jedno”. Zakończyliśmy Okres Bożego Narodzenia. Jednak w naszej polskiej tradycji jest zwyczaj kolędowania do święta Ofiarowania Pańskiego. Zapraszamy wszystkich dziś do naszej kaplicy o godz. 16.00 na koncert kolęd w wykonaniu: scholi dziecięcej, scholi młodzieżowej oraz chóru „Niezastąpieni”. W czasie koncertu będzie również okazja do wspólnego kolędowania.

W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich domów i mieszkań. Dziękujemy za gościnę, życzliwość, wszelkie konstruktywne rozmowy na temat naszego życia parafialnego i budowy kościoła oraz za ofiary złożone na przykrycie kościoła i dla księży. Dzięki ofiarom złożonym przy okazji kolędy fundusz budowy kościoła został wsparty sumą 96800 zł.

Po okresie kolędowania wraca stały porządek nabożeństw: do Bożego Miłosierdzia w każdy piątek o godz. 15.00; do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z Mszą św. w każdą środę o godz. 17.00 oraz godziny otwarcia kancelarii parafialnej.

Sprostowanie do podsumowania prac przy budowie kościoła z ubiegłej niedzieli, a mianowicie prace dźwigu, który pracował przy wznoszeniu konstrukcji wieży  kosztowały 46 tys. zł. a nie jak to było mylnie podane 467 tys. zł.