Alleluja!!
Pan Zmartwychwstał!!

Rezurekcja

27 marca 2016

ban34

W naszej parafii procesja rezurekcyjna rozpoczęła się wraz z brzaskiem jutrzenki o godz. 6.00, przed uroczystą Mszą świętą.

Procesja rezurekcyjna ma być dla nas wszystkich uroczystym ogłoszeniem zmartwychwstania Chrystusa i wezwaniem całego stworzenia do udziału w triumfie Zmartwychwstałego. Wzięli w niej udział licznie zgromadzeni wierni, a w śród nich reprezentanci wszystkich grup działających przy naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie i z zaangażowaniem uczestniczyli w świętych misteriach Triduum Paschalnego. To właśnie ten czas jest dla nas, ludzi wierzących, najważniejszym czasem w ciągu całego roku liturgicznego.

Jako ci, którzy kochają Chrystusa i chcą być mu wierni, zasiadając do wspólnego świątecznego stołu ale i przez cały „czas zwykły” w naszym życiu wyznawajmy z radością, że Jezus jest naszym Panem.

Fotorelacja: