Ferie Zakopane 2018

21 lutego 2018


W dniach od 19 do 21 lutego 2018 r. grupa ministrantów i część scholi naszej parafii, jak co roku kilka dni ferii spędzała w Zakopanem. Codziennie rano uczestniczyliśmy we Mszy św. a następnie czas wypoczynku organizowaliśmy w terenie. Mieliśmy możliwość korzystania z atrakcji w Białce Tatrzańskiej i Dolinie Chochołowskiej. Termy jak co roku, były największą atrakcją wyjazdu. Przeszliśmy malowniczy szlak Doliny Kościeliska, podziwiając urok i majestat gór. Po drodze spotykaliśmy jaskinie, podziwialiśmy „zmarzniętą” przyrodę, a także wsłuchiwaliśmy się w odprężający szum górskiego potoku. Nie brakowało śniegu, więc nie mogło zabraknąć rzucania śnieżkami. Wyprawa, że hej! Nawiedziliśmy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, gdzie o godzinie 15.00 odmówiliśmy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wyjazdu. Pan Bóg wie, o kogo chodzi. Bóg zapałać!