Festyn Parafialny
Rycerze Kolumba dzieciom

20 czerwca 2016

ban61

Podobnie jak w ubiegłym roku, również i w tym, Rycerze Kolumba naszej parafii zorganizowali II Festyn Parafialny „Rycerze Kolumba dzieciom”. Festynowi towarzyszyła moc atrakcji: występy młodych artystów – wokalistów i tancerzy, ścianka wspinaczkowa, dmuchany zamek, paintball, przejażdżka quadami, dorożką, malowanie twarzy, robienie warkoczyków i wiele innych. Odwiedzili nas również Włoszczowscy Strażacy i Policjanci. Jedną z ciekawych atrakcji była wizyta motocyklistów, którzy prezentowali swoje wspaniałe maszyny. Można było wygrać wiele nagród zarówno w „Quizie Biblijnym” jak i konkursach sportowych i plastycznych. Na koniec na naszej scenie wystąpił zespół „Kana” z parafii św. Józefa Robotnika w Kielcach, który zaprezentował materiał z ich ostatniej płyty „Będę wielbił imię twe”. Zespół ten gościł w naszej parafii od rana i uświetniał liturgię Mszy Świętych swoim śpiewem. Po koncercie zespołu „Kana” nastąpiło rozstrzygnięcie wszystkich konkursów i rozlosowanie nagród, w tym nagrody Księdza Proboszcza. Całą imprezę poprowadził niezastąpiony p. Zbigniew Woldański.

Rycerze Kolumba podczas całego festynu serwowali przysmaki kuchni Rycerskiej: grillowane kiełbaski, ciasta, napoje i wyroby mleczarskie.

Fotorelacja:

Więcej fotografii już niebawem