IV Rowerowa Pielgrzymka Samorządowców i Mieszkańców Ziemi Włoszczowskiej do Sanktuarium Bł. Wincentego Kadłubka w Jędrzejowie /07.08.2018r./

30 czerwca 2018

Program:

7.45 – zbiórka przy Parafii bł ks. J. Pawłowskiego, wspólna modlitwa        8.00 – wspólny wyjazd                                                                                                                                                      11.00 – zwiedzanie Sanktuarium Bł. Wincentego Kadłubka                                                                                      12.00 – Msza św.                                                                                                                                                                  13.00 – wyjazd w drogę powrotną                                                                                                                                  13.45 – zwiedzanie drewnianego kościoła w Rembieszycach                                                                                    16.00 – powrót do Włoszczowy

Organizator zapewnia : ubezpieczenie , opiekę medyczną, serwis techniczny, poczęstunek

Zapisy do 3 sierpnia                                                                                                                                                      – w PCKR /ul. Koniecpolska 42 -tel. 413943590 /                                                                                                      – w zakrystii parafii bł. ks. J. Pawłowskiego

Koszt Pielgrzymki – 40 zł.

Organizatorzy:                                                                                                                                                                  – Parafia bł. ks. J. Pawłowskiego                                                                                                                                    – Urząd Gminy                                                                                                                                                                    – Starostwo Powiatowe                                                                                                                                                      – PCKR