Jeśli zima to w Zakopanem!

8 lutego 2020


Tej zimy trzydzieści jeden osób wyjechało na ferie do Zakopanego. Wyjazd rozpoczęła Msza św. Już w czasie podróży zawiązały się między uczestnikami miłe relacje. Uprzejmości rozpoczęły poczęstunki. Zmagazynowane w podręcznym bagażu chipsy, paluszki, żelki, orzeszki, etc. nie mogły pozostać tam długo. Po zakwaterowaniu i posiłku w Zakopanem odwiedziliśmy termy w Białce Tatrzańskiej. Rwąca rzeka, morskie fale, zjeżdżalnie i masaże wodne były wisienką na torcie naszego pierwszego dnia pobytu. Następnego dnia udaliśmy się na szlak Doliny Kościeliska. Krajobraz pięknej zimy, super widoki a na dodatek wyborne i wesołe towarzystwo czyniły nasz spacer wyjątkowo radosnym. Dopełnieniem dnia był nasz pobyt w Chochołowie. Gorące termalne źródła, to dobry sposób na relaks po wyczerpującym marszu. W trzecim dniu oczywiście zakupy na Krupówkach. W drodze powrotnej udaliśmy się do Krakowa, gdzie zwiedziliśmy Katedrę na Wawelu i niezwykle urokliwą Kolegiatę św. Anny. W modlitwie zawierzyliśmy siebie i swoje rodziny opatrzności Bożej. Dziękujemy wszystkim tym, którzy swoją jałmużną wsparli zorganizowanie tego wyjazdu. Bóg, który zna nasze serca, niech wynagrodzi okazane dobro. Dziękujemy!