Koncert „Uwielbiajmy Miłosiernego” we Włoszczowskim Domu Kultury

3 grudnia 2016

banx16

W piątek, 2 grudnia o godz. 17.00 w Domu Kultury we Włoszczowie odbył się koncert pt. „Uwielbiajmy Miłosiernego”. Był on zwieńczeniem Roku Miłosierdzia, który zakończył się niedawno w Kościele Powszechnym.

Przed wypełnioną po brzegi widownią sali widowiskowej włoszczowskiego Domu Kultury, wystąpiła schola dziecięca „Boże Echo”, która jest laureatem zeszłorocznego IX Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Piotra Klimczyka w Kielcach i schola młodzieżowa „Cordia”. Zespołom wokalnym towarzyszył tradycyjnie zespół instrumentalny. Koncert ten swoją premierę miał na deskach małej sceny Kieleckiego Centrum Kultury. Przepełniony był pieśniami i piosenkami związanymi z Miłosierdziem Bożym. Usłyszeć można było również słowa zaczerpnięte z Orędzia Papieża Franciszka na Rok Miłosierdzia.

Koncert poprowadził p. Marek Klapa.

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęło diecezjalne radio „eM Kielce”.

Organizatorem była parafia pw. bł. ks. Józefa Pawłowskiego we Włoszczowie.

Koncert premierowy w Kielcach: Zobacz

Fotorelacja:

Foto: Piotr Kępiński

Fotorelacja Włoszczowa Online: Zobacz