Modlitwa za zmarłych

27 marca 2016

ban35

Dziś w godzinę Miłosierdzia, tradycyjnie zgromadziliśmy się w naszej kaplicy, aby Zmartwychwstałemu Chrystusowi polecać naszych bliskich zmarłych. Zapalone od Paschału znicze, z modlitwą różańcową na ustach, zanieśliśmy na groby naszych bliskich zmarłych.

Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych również podczas świętowania. Pośród radości świętowania westchnijmy do dobrego Boga o zbawienie dla nich.

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Fotorelacja: