Ogłoszenia duszpasterski XXIX Niedzieli Zwykłej /17.10.2021r./

16 października 2021

 Dziś w naszej parafii przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszy św. zakupem kremówki wadowickiej możemy wesprzeć nasze włoszczowskie Hospicjum oraz prace wykończeniowe kościoła. Ofiarą złożoną do puszek przy wyjściu z kaplicy wspieramy żywy pomnik pamięci o Św. Janie Pawle II – Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

W najbliższy piątek 22 października o godz. 19.00 zapraszamy do naszego sanktuarium na modlitewne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem połączone z modlitwą o uzdrowienia. Modlitwie będzie przewodniczył ks. Piotr Białek z młodzieżą z Kielc. Zapraszamy do wspólnego uwielbienia Jezusa.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Niedzielę Misyjną. Po Mszy św. o godz. 10.30 nasi mali misjonarze – dzieci z Papieskiego Dzieła Misyjnego zapraszają na kiermasz smacznych, domowych ciast. Dochód z ich sprzedaży dzieci przeznaczą na „Adopcje serca” pomagając finansowo ich rówieśnikowi z Kenii.

Na stolikach przy wyjściu znajdują się kartki na których można wypisać Wypominki za zmarłych. Zamawiając Wypominki prosimy o zaznaczenie na jaki okres czasu są zamawiane a przy Wypominkach jednorazowych na którym cmentarzu maja być czytane.

Ks. proboszcz składa podziękowanie Zakładowi Pogrzebowemu Okręgliccy za ofiarę w wysokości 1 tys zł. na prace przy wykańczaniu kościoła.