Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Adwentu /06.12.2020r./

6 grudnia 2020

Rozpoczęte dziś rekolekcje adwentowe będą trwały do wtorku włącznie. Uczestnictwo w nich to jedna z form naszego duchowego przygotowania do tajemnicy Bożego Narodzenia. Zachęcamy do uczestnictwa w rekolekcjach w naszym sanktuarium bądź za pomocą łącza internetowego. W poniedziałek i wtorek Msze św. z naukami rekolekcyjnymi będą odprawiane o godz. 6.00; 9.00; 16.00 i 18.00. Osoby, które zamawiały intencje Mszy św. na te dni prosimy o sprawdzenie godzin ich odprawiania.

W poniedziałek będziemy obchodzić uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

W czwartek Msza św. dla Koła Przyjaciół Radia Maryja. Pół godz. Przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

Z powodu pandemii w tegorocznym adwencie nie będzie spowiedzi z udziałem księży z dekanatu. Prosimy więc o systematyczne korzystanie z Sakramentu Pokuty w naszym sanktuarium. Całodzienna spowiedź będzie miała miejsce w sobotę – 19 grudnia.

W zakrystii są do nabycia świece Caritas oraz kalendarze książkowe i ścienne.

Ks. Proboszcz składa podziękowanie za ofiary na prace prowadzone we wnętrzu kościoła : Rycerzom Kolumba za ofiarę w wysokości 2,5 tys. zł. K.R. Św. Rodziny za ofiarę w wysokości 1 tys. zł. oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary w miesiącu listopadzie oraz w dniu dzisiejszym.