Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli po Bożym Narodzeniu /03.01.2021r./

2 stycznia 2021

Składamy podziękowanie :Kościołowi Domowemu, Rycerzom Kolumba orz wszystkim, którzy pracowali przy wykonaniu szopki bożonarodzeniowej oraz zadbali o świąteczny wystrój kaplicy.

Zapraszamy naszych parafian zgodnie z wyznaczonym porządkiem na modlitewne , kolędowe spotkania na Mszy św. połączonej z błogosławieństwem.

W środę uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Na Mszach św. poświęcenie kadzidła i kredy.W tym dniu swoje święto patronalne obchodzą dzieci z PDMD. W tym roku z racji pandemii dzieci nie mogą kolędować w naszych domach. Pragną jednak wesprzeć swoich rówieśników z krajów misyjnych. Po Mszy św. o godz. 10.30 będą kwestować na rzecz dzieci z plemienia Maasajów.

W najbliższą niedzielę świętem Chrztu Pańskiego zakończymy Okres Bożego Narodzenia i rozpoczniemy Czas Zwykły roku kościelnego. Na Mszach św. odnowimy przyrzeczenia chrzcielne.

Ks. Proboszcz składa podziękowanie za ofiary na prace przy kościele: K.R. nr I za ofiarę w wysokości 800 zł. oraz wszystkim, którzy wsparli prowadzone prace w miesiącu grudniu oraz w dniu dzisiejszym.