Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli po Narodzeniu Pańskim/ 02.01.2022r./

2 stycznia 2022

Zgodnie z zapowiedzią ofiarą składana dziś do puszek wystawionych przy wyjściu wspieramy potrzebujących, których sytuację przybliżył nam dzisiaj ks. Piotr.

W czwartek uroczystość Trzech Króli. Msze św. według porządku z niedzieli. Po Mszach św. poświęcenie kadzidła i kredy, którą znaczymy drzwi naszych domów i mieszkań na znak , że przyjęliśmy Chrystusa. Będzie możliwość nabycia gotowych zestawów kadzidła i kredy. O godz. 11.30 spod Domu Kultury wyruszy orszak Trzech Króli. Zapraszamy do udziału dzieci wraz z rodzicami oraz naszych parafian i gości.

W tym tygodniu będziemy obchodzić pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, której będzie przewodniczyć I Koło Różańcowe oraz spotkanie Rycerzy Kolumba.

W przyszłą niedzielę uroczystością Chrztu Pańskiego zakończymy okres Bożego Narodzenia i rozpoczniemy Czas Zwykły roku kościelnego. W tym dniu na Mszach św. głosić będzie Słowo Boże Ojciec Zbigniew Ptak, paulin z Krakowa, który jest misjonarzem Eucharystii. Temat nauki „Jak rozkochać się we Mszy świętej”. Po każdej Eucharystii będą rozprowadzane ciekawe książki na ten temat.

W nadchodzącym tygodniu zapraszamy parafian z kolejnych ulic i bloków na modlitewne, kolędowe spotkania w kaplicy.

Ks. proboszcz składa podziękowanie K.R. nr I za ofiarę w wysokości 800 zł. oraz wszystkim, którzy swoimi ofiarami złożonymi w grudniu oraz w dniu dzisiejszym wsparli prace wykończeniowe kościoła.