Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Wielkiego Postu /08.03.2020r./

7 marca 2020

Wszystkim kobietom w dniu ich święta życzymy by ich Wzorem, Orędowniczką i Patronką była najwspanialsza z niewiast – Matka Najświętsza. Niech zapatrzone w Jej życie i wiarę, realizują swoje życiowe powołanie ciesząc się Bożą opieką i błogosławieństwem. Niech ich miłość i troska znajdują uznanie i wdzięczność u najbliższych i niech prowadzą swoje rodziny do świętości. Wszystkie kobiety polećmy w naszej modlitwie MB Włoszczowskiej Opiekunce Rodzin /Pod Twoja obronę…/

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

Przypominamy, że przy głównym wyjściu z kaplicy, przez cały Wielki Post można składać ofiary na jałmużnę wielkopostną, która wesprze nasze włoszczowskie Hospicjum.