Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Wielkiego Postu /25.02.2018r./

24 lutego 2018

Tegoroczna jałmużna wielkopostna, którą dorośli mogą składać do puszki przy wyjściu z kaplicy a dzieci do specjalnych skarbonek przeznaczona będzie na wsparcie włoszczowskiego Hospicjum.

W tym tygodniu będziemy obchodzić I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Po Drodze Krzyżowej dla dorosłych adoracja Najświętszego Sakramentu, której będzie przewodniczyć III Koło Różańcowe. Na Mszę św. o godz. 17.00, Drogę Krzyżową i spotkanie zapraszamy Rycerzy Kolumba .

W przyszłą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną w tym dniu na tacę wesprzemy prace przy wykańczaniu kościoła. W minionych tygodniach została wykonana instalacja wodno – kanalizacyjna na zapleczu kościoła . Koszt wykonanych prac to 28 tys. zł.

W minionym tygodniu grupa ministrantów oraz część scholi naszej parafii brało udział w trzydniowym wyjeździe do Zakopanego. Relację z wyjazdu można obejrzeć na naszej internetowej stronie.

Osoby, które w ostatnim czasie zapisały się do Koła Różańcowego rodziców modlących się za swoje dzieci a nie odebrały jeszcze wizerunku MB Oliwskiej z wyznaczoną tajemnicą różańca proszone są o zgłaszanie się do zakrystii. Jednocześnie informuje , że można jeszcze dołączyć do Koła Różańcowego .