Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Wielkiego Postu /28.02.2021r./

27 lutego 2021

W tym tygodniu będziemy przezywać I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć II Koło Różańcowe.Po Drodze Krzyżowej dla dorosłych spotkanie Rycerzy Kolumba. Do chorych księża udają się tylko na indywidualne zgłoszenia.

sobotę o godz. 6.30 Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z racji I soboty miesiąca.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną na tacę wesprzemy prace wykończeniowe wnętrza kościoła. Trwają prace przy wykonaniu wystroju sklepienia nawy głównej kościoła. Postęp w pracach można obejrzeć na naszej internetowej stronie pod zakładką „kronika budowy”.

W najbliższą niedzielę w parafii Wniebowzięcia NMP we Włoszczowie po Mszy św. o godz. 15.00 rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Przypominamy, że jego ukończenie jest jednym z warunków zawarcia  małżeństwa w Kościele katolickim.