Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Zwykłej /14.01.2018r./

13 stycznia 2018

Jutro zakończymy wizytę duszpasterską. Osoby, które z różnych powodów były nieobecne a pragną przyjąć księdza  prosimy o uzgodnienie wizyty w  zakrystii. Po zakończonej kolędzie wracają stałe godziny funkcjonowania kancelarii parafialnej.

Osoby, które zamawiały bilety na „Betlejem w Kielcach” oraz deklarowały wspólny wyjazd prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Wyjazd z parkingu przy kaplicy w sobotę o godz. 16.15.

W tym tygodniu zapraszamy na spotkania opłatkowe: w piętek o godz. 18.30 – Rycerzy Kolumba; w sobotę o godz. 14.00 – Koło Przyjaciół Radia Maryja ; w niedzielę o godz. 18.30 – Kościół Domowy.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 3 przedstawią jasełka bożonarodzeniowe.

W minionym tygodniu uległ modernizacji parking przy kaplicy. Złożyły się na nią: poszerzenie wjazdu na parking, powiększenie powierzchni parkingowej oraz pokrycie parkingu nawierzchnią żwirową. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy poprzez bezinteresowna pomoc włączyli się w w/w prace. Jednocześnie zwracamy się z prośbą do kierowców by poruszali się po parkingu z niewielką prędkością, oraz by nie parkowali tuż przy wjeździe na parking oraz na wprost głównego wejścia do kaplicy. Zastosowanie się do tej prośby ułatwi wszystkim korzystanie z parkingu .

Ks. proboszcz składa podziękowanie Kołu Różańcowemu św. Józefa z parafii Wnieb. NMP za ofiarę na budowę kościoła.