Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Zwykłej /15.01.2017r./

14 stycznia 2017

Dziś ukazał się setny, jubileuszowy numer czasopisma „Posłaniec Parafialny”, który od wielu miesięcy pomaga nam w rozważaniu Słowa Bożego i tajemnic naszej wiary oraz przybliża nam wiadomości z życia naszej parafii. Dzisiejszy jubileusz jest okazją do wyrażenia wdzięczności dla autora naszej gazetki parafialnej ks. Pawła Reja. Niech jego trud i zaangażowanie w cotygodniową redakcję czasopisma Pan Bóg wynagrodzi swoją opieką i potrzebnymi łaskami.

Jutro /9 stycznia/ przypada 75 rocznica męczeńskiej śmierci naszego patrona bł. ks. Józefa Pawłowskiego w obozie Dachau.

W każdą środę o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. z nabożeństwem do MB Nieustającej Pomocy. W każdy piątek o godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia oraz do naszego patrona bł. ks. Józefa Pawłowskiego. Zachęcamy do umieszczania w skrzynce intencji modlitewnych.

Podsumowanie minionego roku duszpasterskiego oraz zakończonej kolędy będzie zamieszczone w najbliższym numerze „Posłańca Parafialnego’.

Przypominamy, że w punkcie skupu surowców wtórnych /w dawnym Trans Budzie/ można składać makulaturę i złom na poczet ufundowania sztandaru dla Rycerzy Kolumba naszej parafii.