Ogłoszenia duszpasterskie II Niedzieli Zwykłej /19.01.2020r./

18 stycznia 2020

W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Wszystkim, którzy nas przyjęli / a jest to ok. 80% naszych parafian/ dziękujemy za gościnę, życzliwe słowo  oraz ofiary złożone na prace przy wykańczaniu kościoła oraz dla kapłanów pracujących w parafii.

We wtorek o godz. 18.00 w sali przy kaplicy spotkanie uczestników marcowej pielgrzymki do Ziemi Świętej.

Osoby, które modlą się za dzieci w ramach Koła Różańcowego Św. Joachima  proszone są o odebrane w zakrystii tajemnic różańcowych na ten rok.

Zainteresowanych badaniem na osteoporozę w przychodni Novomed odsyłamy do plakatu na tablicy ogłoszeń.

Przypominamy, że w każdą środę o godz. 17.00 odprawiana jest Msza św. zbiorowa z homilią w intencji żywych i zmarłych oraz nabożeństwo do M.B. Nieustającej Pomocy.

W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w Domu Kultury we Włoszczowie odbędzie się finał XXVII Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek.