Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkanocy /01.05.2022r./

30 kwietnia 2022

Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00; w niedziele o godz. 16.30. Zachęcamy również do śpiewu majówek przy przydrożnych krzyżach i figurach.

We wtorek będziemy obchodzić uroczystość NMP Królowej . Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego.

W czwartek o godz. 10.30 w naszym sanktuarium zostanie odprawiona Msza św. z racji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. O godz. 17.00 Msza św. i spotkanie dla Apostolatu Maryjnego.

W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.15. Po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu , której będzie przewodniczyć V Koło Różańcowe. Rycerzy Kolumba zapraszamy na comiesięczne spotkanie.

W sobotę o godz. 6.30 Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z racji pierwszej soboty miesiąca.

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary na prace przy kościele: K.R. nr V za ofiarę w wysokości 1 tys. zł. oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary w miesiącu kwietniu oraz w dniu dzisiejszym.

W inicjatywy ministrantów w dzisiejszym „Posłańcu Parafialnym ” zamieszczony jest rebus z kuponem konkursowym. Losowanie nagród za tydzień po Mszy św. o godz. 10.30.