Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkanocy /05.05.2019r./

4 maja 2019

W środę będziemy obchodzić uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski i naszej diecezji. W tym dniu o godz. 11.00 w naszym sanktuarium zostanie odprawiona Msza św. z racji Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podopiecznych, członków rodzin i opiekunów.

W czwartek o godz. 15.30 spowiedź kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, świadków i członków rodzin. O godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W piątek o godz. 15.30 spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i członków rodzin.

W sobotę o godz.. 11.00 Pierwsza komunia Św. dzieci klas. III.

W niedzielę o godz. 18.00 ksiądz biskup Andrzej Kaleta udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży klas III gimnazjum i klas VIII Szkoły Podstawowej.

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary na prace przy wykańczaniu kościoła: K.R. nr V za ofiarę w wysokości 1 tys. zł. oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary w miesiącu kwietniu oraz w minioną niedzielę.

Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za naszym pośrednictwem przypomina rolnikom o konieczności przesłania e- Wniosku Plus. Pełna treść ogłoszenia znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Przewodnik grupy żółto-niebieskiej Pieszej Kieleckiej Pielgrzymki na Jasną Górę – Ks. Marcin Bąk

zaprasza wszystkich pielgrzymów z tej grupy jak również pielgrzymów rowerowych i wszystkich

chcących się wybrać na pielgrzymkę na Majówkę do parafii św. Bartłomieja w Szczekocinach

w najbliższą niedzielę, 12 maja. Spotkanie rozpocznie Msza Święta o godz. 17.00, następnie