Ogłoszenia duszpasterskie III Niedzieli Wielkiego Postu /04.03.2018r./

3 marca 2018

W środę o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Apostolatu Maryjnego. 20 min. przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. W tym dniu na Mszach św. będziemy się modlić w intencji kobiet w dniu ich święta wypraszając dla nich obfitość Bożych łask i opiekę Patronki – Matki Najświętszej.

W najbliższą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Bogdan Kuta ze Zgromadzenia Księży Sercanów. Szczegółowy program rekolekcji znajduje się w „Posłańcu Parafialnym” oraz na naszej internetowej stronie.

Spowiedź wielkopostna w naszej parafii będzie miała miejsce /24.03./t.j. w sobotę przed Niedzielą Palmową .

Jak co roku w Niedzielę Palmową po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się konkurs palm dla dzieci.

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary na prace przy kościele: K.R. nr III za ofiarę w wysokości 1 tys. zł. ; wszystkim , którzy złożyli ofiary w miesiącu lutym oraz w dniu dzisiejszym.

W sklepiku i zakrystii w cenie 5 zł. są do nabycia baranki wielkanocne Caritas. W ten sposób wspieramy organizacje kolonii letnich dla dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.