Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Wielkanocy /08.05.2022r./

7 maja 2022

Dziś rozpoczynamy Tydzień modlitw i powołania do służby Bożej w Kościele.

Jutro,  przeniesiona z dnia dzisiejszego uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika , głównego patrona Polski i naszej diecezji.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Pół godz. przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

W piątek o godz. 16.00 spowiedź przed I Komunią Św. W tym dniu o godz. 20.00 zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Krzysztof Banasik, zastępca dyrektora Caritas naszej diecezji.

W sobotę o godz. 11.00 uroczysta I Komunia Św. dzieci klas III.

Jeszcze raz składamy podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się i pomagali w zorganizowaniu i przeprowadzeniu kiermaszu stroików i ozdób wielkanocnych. Prosimy te osoby, które są na tej Mszy św. o zgłoszenie się do zakrystii , do ks. Michała.