Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Wielkanocy / 12.05.2019r./

11 maja 2019

Jutro o godz. 20.00 zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył. Ks. Piotr Pochopień, misjonarz z Brazylii.

W czwartek w naszym sanktuarium z racji Tygodnia Modlitw o Powołania do Służby Bożej w Kościele uczestniczyć będziemy w spotkaniu modlitewnym przygotowanym przez WSD w Kielcach pod hasłem „Przez ich zasługi i modlitwy”. O godz. 17.00 ks. rektor Paweł Tambor odprawi Mszę św. w intencji powołań a następnie alumni wraz z zespołem muzycznym poprowadzą adoracje Najświętszego Sakramentu. Modlitewnemu spotkaniu towarzyszyć będą relikwie polskich męczenników. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym wyjątkowym modlitewnym spotkaniu. Osoby, które zamawiały intencje mszalne w tym dniu na godz. 17.50 prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.

W 40 rocznicę wizyty Jana Pawła II w Polsce, w 5 rocznicę Jego kanonizacji oraz w roku 480-lecia nadania Włoszczowie Praw Miejskich burmistrz gminy Włoszczowa, artyści oraz kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Domu Kultury we Włoszczowie zapraszają na czwarty już koncert w hołdzie św. Janowi Pawłowi II . W tym roku nowe utwory, nowe aranżacje , nowi choć doskonale znani włoszczowskiej publiczności artyści. Koncert na który wszystkich serdecznie zapraszamy będzie miał miejsce w naszym sanktuarium w najbliższą sobotę o godz. 19.30.

W przyszłą niedzielę Rocznica Pierwszej Komunii Św. dzieci klas. IV. Spowiedź dla dzieci i członków rodziny w czwartek o godz. 15.30.

Od 19 do 26 maja w parafii Wnieb. NMP we Włoszczowie zostaną przeprowadzone otwarte rekolekcje dla wszystkich pod nazwą „Tydzień dla Jezusa” . Bliższe informacje znajdują się na plakacie na tablicy ogłoszeń.