Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Wielkanocy /22.04.2018r./

21 kwietnia 2018

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do Służby Bożej w Kościele. W sposób szczególny pragniemy wypraszać dar powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii .

W sobotę 16 czerwca br. w ramach obchodów jubileuszowych zostanie odprawiona  Msza św. dziękczynna z racji 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 we Włoszczowie. W związku z tym Ksiądz Kamil zaprasza chętnych, uzdolnionych wokalnie absolwentów, będących obecnie uczniami Szkół średnich oraz Wyższych Uczelni, o dołączenie do scholi młodzieżowej, a tym samym przygotowanie oprawy muzycznej wspomnianej Uroczystości. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt bezpośrednio z Księdzem Kamilem.

Jutro w Liturgii będziemy obchodzić uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W środę święto Św. Marka apostoła i ewangelisty.

Ks. proboszcz składa podziękowanie K.R. Teresy z parafii Wnieb. oraz wszystkim, którzy w ostatnich dniach wsparli prace prowadzone przy kościele.

Dzieci zachęcamy do nabycia „Małego Gościa Niedzielnego”.