Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Wielkanocy /25.04.2021r./

24 kwietnia 2021

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o Powołania. Naszą troską modlitewną pragniemy objąć naszych ałunów: Alberta i Krzysztofa oraz modlić się o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

Dziękujemy małżonkom z Domowego Kościoła za podzielenie się z nami świadectwem wiary i życia rodzinnego. Warto zastanowić się czy nie skorzystać z takiej drogi duchowego rozwoju swojego małżeństwa i rodziny. Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami zapraszamy do zakrystii lub w późniejszym czasie prosimy o kontakt z ks. Andrzejem.

W sobotę o godz. 6.30 Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z racji pierwszej soboty miesiąca. W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00; w niedziele o godz. 16.30. Zachęcamy do kultywowania pięknej tradycji śpiewu majówek przy krzyżach i kapliczkach. Zadbajmy o ich odnowienie i wystrój.

W najbliższą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarami złożonym w tym dniu na tacę wesprzemy prace wykończeniowe wnętrza kościoła.

We wtorek na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w hali sportowej przy ul. Wiśniowej 2 organizowana jest akcja honorowego oddawania krwi.