Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Wielkiego Postu /26.03.2017r./

25 marca 2017

Rozpoczęte dziś rekolekcje wielkopostne będą trwały do środy włącznie. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi będą odprawiane o godz.: 7.00; 9.00; 16.00 i 18.00. Dzieci zapraszamy codziennie na spotkanie rekolekcyjne o godz. 15.00, młodzież gimnazjalną na godz. 16.00. Uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum będą mieli skrócone zajęcia szkolne, by umożliwić uczestnictwo w rekolekcjach. We wtorek o godz. 9.00, zapraszamy na spotkanie rekolekcyjne osoby starsze i chorych. Spowiedź dla nich od godz. 8.20. Niech rozpoczęte dziś rekolekcje będą dla nas okazją do refleksji nad Słowem Bożym oraz nad miejsce Boga w naszym życiu. W czasie trwania rekolekcji kancelaria parafialna będzie nieczynna.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św.o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożona w tym dniu na tacę wesprzemy dodatkowo fundusz budowy kościoła. W najbliższą niedzielę zostanie podany harmonogram prac przy wykańczaniu kościoła zaplanowany na obecny rok.

Jak co roku Caritas Polska rozprowadza baranki wielkanocne. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na organizowanie wypoczynku letniego dla dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej. Baranki w cenie 6 zł. są do nabycia w sklepiku i w zakrystii.

Z racji małego zainteresowania, Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach odwołał spektakl p.t. „Brat naszego Boga” zaplanowany na 2 IV.