Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Wielkiego Postu /27.03.2022r./

26 marca 2022

W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.15. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć IV Koło Różańcowe.Po Drodze Krzyżowej spotkanie Rycerzy Kolumba.

W sobotę o godz. 6.30 Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z racji pierwszej soboty miesiąca.

W najbliższą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi Bartosz Mrożek ze Zgromadzenia Księży Sercanów. Rekolekcje będą trwały do środy włącznie. Ich program znajduje się w „Posłańcu Parafialnym” na naszej internetowej stronie oraz na tablicy ogłoszeń.

Za dwa tygodnie w Niedzielę Palmową przed kaplicą odbędzie się kiermasz ręcznie wykonanych stroików oraz ozdób na stół wielkanocny . Dochód z ich sprzedaży będzie wsparciem dla naszego włoszczowskiego Hospicjum. W tym dniu po Mszy św. o godz. 10.30 przeprowadzony będzie również konkurs dla dzieci własnoręcznie wykonanych palm, które będą oceniane w dwóch kategoriach : najwyższa i najlepsze wrażenie artystyczne.

Zarówno dziś , jak i w kolejne niedziele do puszek przy wyjściu z kaplicy można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne Caritas.