Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Zwykłej /29.01.2017r./

28 stycznia 2017

Przypominamy, że dziś o godz. 14.00 w Domu Kultury odbędzie się Świętokrzyski Przegląd Kolęd i Pastorałek.

W czwartek będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego /Matki Bożej Gromnicznej/. Maryja z Józefem ofiarowują Jezusa w świątyni, by wypełnić przepis prawa oraz wyznać wiarę, że ich Syn jest własnością Boga. Msze św. w tym dniu będą odprawiane o godz. 6.30; 8.00; 16.00 i 18.00 . Na Mszach św. błogosławieństwo świec zwanych gromnicami.

Również w czwartek, podczas Mszy św. o godz. 16.00 zostaną poświęcone świece dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Przypominamy także o obowiązku uczestniczenia dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców w coniedzielnej Mszy Świętej.

W tym tygodniu będziemy obchodzić I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, której będzie przewodniczyć II Koło Różańcowe. Na Mszę św. o godz. 17.00 i spotkanie zapraszamy Rycerzy Kolumba.

W najbliższą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną na tacę zasilimy konto budowy naszego kościoła.

Do podsumowania kolędy zamieszczonego w ubiegłą niedzielę w Posłańcu Parafialnym, wkradł się mały błąd, a mianowicie: zadłużenie parafii z racji pokrycia kościoła wynosi 220 tys. zł, a nie, jak to zostało podane, 22 tys. zł. Za pomyłkę przepraszamy.