Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedzieli Zwykłej / 31.01.2021r./

29 stycznia 2021

Przypominamy, że przy wyjściu z kaplicy do puszki można złożyć ofiarę na walkę z mukowiscydozą 24 letniej  Moniki Luty.

We wtorek będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego /M.B. Gromnicznej/.Msze św. odprawiane będą o godz. : 6.30; 8.00; 16.00 i 18.00 . Na Mszach św. błogosławieństwo świec zwanych gromnicami. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą i złożoną ofiarą wesprzemy zakony klauzurowe.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. dla Apostolatu Maryjnego. Pół godz. przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, której będzie przewodniczyć II Koło Różańcowe.

W sobotę o godz. 6.30 Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z racji I sobory miesiąca.

W sobotę odpust w parafii Krasocin we wspomnienie Patronki parafii Św. Doroty.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną w tym dniu na tacę wesprzemy prace przy wykańczaniu wnętrza kościoła. W tym dniu na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. wraz z rodzicami. Dzieciom zostaną poświęcone świece pierwszokomunijne.

W zakrystii można nabyć gromnice.