Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Chrystusa Króla Wszechświata /21.11.2021r./

20 listopada 2021

Dziesiejszą niedzielą kończymy rok liturgiczny. W najbliższą niedzielę rozpoczniemy Adwent, czas oczekiwania i przygotowania  na przyjście Pana.

Zachęcamy do obejrzenia wymalowanego wnętrza kościoła. Są jeszcze do wykonania drobne prace, które będą uzupełnione w najbliższym czasie.

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy w minioną niedzielę złożyli ofiary na ogrzewanie kaplicy w wysokości 5230 zł. Ofiary na ten cel można jeszcze składać do puszki przy głównym wejściu do kaplicy.

Przypominamy, ze do końca listopada można uzyskać odpust i ofiarować go za za zmarłych, nawiedzając cmentarz i modląc się w intencjach Ojca św.

W zakrystii są do nabycia świece Caritas oraz kalendarze na przyszły rok.

Do czwartku w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie można jeszcze obejrzeć wystawę „Stefan Wyszyński” przygotowaną przez IPN w Kielcach.