Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Chrztu Pańskiego /07.01.2018r./

6 stycznia 2018

Świętem Chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia i rozpoczynamy Czas Zwykły roku kościelnego.

Osoby, które zapisały się do Koła Różańcowego rodziców modlących się za swoje dzieci a nie odebrały jeszcze obrazka Patronki wraz z aktem zawierzenia i wyznaczoną tajemnicą różańca proszone są o zgłoszenie się do zakrystii.

W zakrystii można odebrać zamawiane bilety na „Betlejem w Kielcach” oraz uregulować koszt wyjazdu.

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary na kościół: rodzinom, które złożyły ofiary z racji nawiedzenia obrazu , Kołu Przyjaciół Radia Maryja, dzieciom z Papieskiego Dzieła Misyjnego oraz wszystkim, którzy wsparli prace przy kościele w miesiącu grudniu oraz w dniu dzisiejszym.

Zachęcamy do obejrzenia na naszej internetowej stronie relacji z wczorajszego Orszaku Trzech Króli.