Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Chrztu Pańskiego /12.01.2020r./

11 stycznia 2020

Przypominamy, że dziś o godz. 18.00 z parkingu przy kaplicy , wyjazd na sztukę teatralną do WSD w Kielcach.

Dzisiejszym świętem kończymy okres Bożego Narodzenia i rozpoczynamy Czas Zwykły roku kościelnego.

Od środy, po zakończeniu wizyty duszpasterskiej wraca stały porządek Mszy św. popołudniowych w dni powszednie oraz godziny otwarcia kancelarii parafialnej.

W przyszłą niedzielę podsumowanie minionego roku duszpasterskiego oraz wizyty duszpasterskiej.

Uczestnicy marcowej pielgrzymki do Ziemi Świętej proszeni są o zabranie z zakrystii formularza uczestnictwa w pielgrzymce . Wypełnione formularze należy złożyć w zakrystii do przyszłej niedzieli włącznie. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

Osoby, które modlą się za dzieci w ramach Koła Różańcowego Św. Rodziny proszone są o zabranie z zakrystii tajemnic różańcowych na ten rok.