Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Chrztu Pańskiego /13.01.2019r./

12 stycznia 2019

Dzisiejszą niedzielą kończymy okres Bożego Narodzenia i rozpoczynamy Czas Zwykły roku kościelnego.

Składamy podziękowanie Rycerzom Kolumba oraz wszystkim, którzy wzięli udział w Orszaku Trzech Króli. Relacja fotograficzna i filmowa z obchodów uroczystości Trzech Króli w naszym sanktuarium znajduje się na naszej internetowej stronie.

Przypominamy, że w każdą środę o godz. 17.00  sprawowana jest Msza św. zbiorowa oraz nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w intencji zarówno  żywych jak i  zmarłych.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 kolędowanie w wykonaniu chóru „Niezastąpieni”. Po Mszy św. chór wystąpi z ciekawym repertuarem kolęd i pastorałek.

W tym roku planowane są dwie pielgrzymki zagraniczne: w dniach 21 – 28 czerwca – pielgrzymka do Norwegii , krainy Fiordów oraz w dniach 6 -13 listopada pielgrzymka do Ziemi Świętej – śladami Pana Jezusa. Program pielgrzymek oraz pozostałe informacje znajdują się na naszej internetowej stronie pod zakładką „Pielgrzymki” oraz w wersji papierowej w zakrystii. Chęć uczestnictwa w pielgrzymkach należy zgłosić w zakrystii , bądź telefonicznie do końca lutego.