Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Świętej Rodziny / 27.12.2020r./

26 grudnia 2020

Od jutra zgodnie z wyznaczonym harmonogramem, który otrzymała każda rodzina, zapraszamy na modlitewne , kolędowe spotkanie. Każdego dnia o godz. 17.00 będzie sprawowana Eucharystia w intencji rodzin z poszczególnych wiosek, ulic i bloków oraz modlitwa i błogosławieństwo kolędowe. Dla rodzin , które zechcą będzie to również okazja do złożenia ofiary kolędowej.

Do czwartku trwa Oktawa Bożego Narodzenia w której składamy Bogu dziękczynienie za to, że Syna swego Jednorodzonego dał, abyśmy mieli życie. Jutro będziemy obchodzić święto Świętych Młodzianków Męczenników.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i nabożeństwo dziękczynno- przebłagalne na zakończenie roku. Złożymy Bogu dziękczynienie za miniony rok i wszelkie dobro jakie otrzymaliśmy z Jego ręki oraz będziemy się modlić za wszystkich, którzy duchowo i materialnie wspierali prace przy nowej świątyni. Polecimy również Bożemu Miłosierdziu wszystkich, których w minionym roku pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej.

W piątek – Nowy Rok w którym oddajemy cześć Świętej Bożej Rodzicielce. Jej opiece i wstawiennictwu zawierzymy kolejny rok, który otrzymujemy a hojnej ręki Boga . W tym dniu na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy się modlić w intencji Pana Mieczysława Króla w dniu jego imienin, wypraszając dar zdrowia i Bożej opieki.W tym dniu przypada również pierwszy piątek miesiąca. O godz.. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, której będzie przewodniczyć I Koło Różańcowe.

W sobotę o godz. 6.30 Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z racji I soboty miesiąca.

W najbliższą niedzielę adorować będziemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary złożone w tym dniu na tacę będą wsparciem prac wykończeniowych kościoła.

Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.