Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego /04.04.2021r./

3 kwietnia 2021

Jutro drugi dzień Świąt. Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego. Ofiary składane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na KUL.

W dniu jutrzejszym kończy praktykę duszpasterską w naszej parafii diakon Tomasz. Dziękujemy mu za pełną zaangażowania i poświecenia służbę diakońską oraz budujące świadectwo swojego powołania do kapłaństwa i już dziś zapraszamy go do nas z Mszą św. Prymicyjną.

Przez cały tydzień trwa Oktawa Wielkanocy w której świętujemy Zmartwychwstanie Chrystusa.

W środę /7 kwietnia/ w sali przy kaplicy zapraszamy po odbiór strojów komunijnych. O godz. 15.30 klasa 3b, o godz. 16.00 klasa 3a. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy pracowali przy wykonaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego a zakupionym barankiem Caritas i ofiarą złożoną w Wielką Sobotę wsparli pomoc potrzebującym

Najbliższa niedziela jest obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia. W tym Wielkim Poście w naszej kaplicy nie składaliśmy ofiar na jałmużnę wielkopostną. Z inicjatywy Rycerzy Kolumba w Niedzielę Miłosierdzia przed naszą kaplicą prowadzona będzie kwesta na rzecz włoszczowskiego Hospicjum.

Dzisiejszy, świąteczny numer „Posłańca Parafialnego” jest numerem podwójnym na dzisiejszą i przyszłą niedzielę.

Intencja modlitewna dla Kół Różańcowych na rozpoczęty miesiąc znajduje się w „Posłańcu Parafialnym”.

Świąteczne wydanie prasy katolickiej jest do nabycia w zakrystii.