Ogłoszenia duszpasterskie Święta Ofiarowania Pańskiego /02.02.2020r./

1 lutego 2020

W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć II Koło Różańcowe. Po Mszy św. o godz. 17.00, spotkanie Rycerzy Kolumba.

W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami. Na Mszy św. , błogosławieństwo świec.

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary na prace przy kościele: K.R. nr II za ofiarę w wysokości 1 tys. zł. oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary na ten cel w miesiącu styczniu oraz w dniu dzisiejszym.

Przy naszym parkingu stoi niebieski kontener do którego można składać makulaturę. Środki uzyskane z jej sprzedaży przeznaczone będą na budowę studni w krajach misyjnych Afryki.

Zainteresowanych badaniem wzroku w Przychodni Novomed odsyłamy do ogłoszenia na tablicy ogłoszeń.

W minionym tygodniu w Pracowni Witraży w Krakowie został zamówiony witraż , który będzie zdobił główną ścianę prezbiterium w nowym kościele. Witraż będzie przedstawiał gołębicę – symbol Ducha Świętego. Koszt witraża to suma 15 tys. zł. Poprzedni witraż w tej samej cenie wykonany w tej samej Pracowni został ufundowany przez jedną z rodzin naszej parafii. Osoby/ rodziny, które chciałyby ufundować witraż do prezbiterium prosimy o kontakt z ks. proboszczem.