Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystości Objawienia Pańskiego /06.01.2019r./

5 stycznia 2019

Przypominamy,  że dziś o godz. 11.30 spod krzyża przy ZSP im. S. Staszica wyruszy orszak Trzech Króli . Zapraszamy do udziału.

Osoby, które należą do Kół Różańcowych rodziców modlących się za swoje dzieci, które jeszcze nie odebrały tajemnic różańcowych na obecny rok prosimy o zgłaszane się do zakrystii.

Ks. proboszcz składa podziękowanie wszystkim, którzy w miesiącu grudniu oraz w dniu dzisiejszym swoimi ofiarami wsparli prace wykończeniowe przy kościele.

W przyszłą niedzielę świętem Chrztu Pańskiego zakończymy Okres Bożego Narodzenia i rozpoczniemy Czas Zwykły roku kościelnego.

Zainteresowanych pielgrzymką do Ziemi Świętej w listopadzie tego roku prosimy o zgłaszanie się do zakrystii do końca lutego.

11 stycznia / w najbliższy piątek/ przy basenie NEMO odbędzie się bezpłatne badanie mammograficzne dla kobiet w wieku 50- 69 lat.