Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego /02.06.2019r./

1 czerwca 2019

Jutro o godz. 18.20 w sali przy kaplicy spotkanie uczestników pielgrzymki do Norwegii.

W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć VI Koło Różańcowe.

Spotkanie Rycerzy Kolumba będzie miało miejsce w sobotę o godz. 19.00.

W przyszłą niedzielę uroczystością Zesłania Ducha Świętego zakończymy Okres Wielkanocny i rozpoczniemy Czas Zwykły roku kościelnego. W tym dniu po Mszy św. o godz. 10.30 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci o naszym patronie bł. ks. Józefie Pawłowskim. Najlepsze prace zarówno graficzne jak i poetyckie w ramach wyróżnienia zostaną zaprezentowane w uroczystość odpustową 16 czerwca.

Msza św. o urodzaje oraz w intencji mieszkańców ulic: Podzamcze, Wiejska , Partyzantów zostanie odprawiona w uroczystość Bożego Ciała /20.06./ o godz. 9.00.

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary na prace wykończeniowe przy kościele: K.R. nr VI z Podlipia za ofiarę w wysokości 1 tys. zł. ; K.R. nr. I z ul. Wiejskiej za ofiarę w wysokości 700 zł oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary w miesiącu maju oraz w dniu dzisiejszym.

W najbliższą niedzielę w parafii Wnieb. NMP odbędzie sie Marsza dla Życia i Rodziny. Rozpocznie się on Mszą św. o godz. 14.00 a zakończy piknikiem rodzinnym na boisku Liceum „Sikorskiego. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.