Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego /29.05.2022r./

28 maja 2022

Przypominamy, ze dziś na Mszę św. o godz. 17.00 oraz spotkanie zapraszamy rodziców kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

W środę rozpoczniemy nabożeństwo czerwcowe, które będzie odprawiane w tych samych godzinach co nabożeństwo majowe.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Apostolatu Maryjnego . Pół godz. przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, której będzie przewodniczyć VI Koło Różańcowe, oraz spotkanie Rycerzy Kolumba.

W sobotę o godz. 6.30 Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z racji pierwszej soboty miesiąca.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną na tacę wesprzemy prace wykończeniowe wnętrza kościoła. O godz. 15.00 poświęcenie pól: w Woli Wiśniowej z Mszą św. oraz poświęceniem odnowionego krzyża. oraz na ul. Podzamcze, Wiejska, Partyzantów.

W najbliższą niedzielę uroczystością Zesłania Ducha Świętego zakończymy okres Wielkanocy i rozpoczniemy Czas Zwykły roku kościelnego.

Ks. Proboszcz składa podziękowanie za ofiary na prace przy kościele: rodziców dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę w wysokości 8360 zł. oraz uczestnikom pielgrzymki do Jordanii za ofiarę w wysokości 800 zł. Msza św. w intencji pielgrzymów i ich rodzin zostanie odprawiona 12 czerwca o godz. 12.00.