Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Wielkanocy /02.05.2021r./

1 maja 2021

Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie majowym, które w dni powszednie odprawiane jest po Mszy św. o godz. 17.00; w niedziele o godz. 16.30. Druga Msza św. w dni powszednie odprawiana jest o godz. 17.50. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy zadbali o dekoracje  przydrożnych krzyży i figur. Zachęcamy do gromadzenia się przy nich na śpiew majówek.

Jutro uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego. W tym dniu gościć będziemy na Mszach św. ks. Piotra Pochopienia, misjonarza z Brazylii, który opowie o swojej pracy misyjnej a po Mszach św. zbierał będzie dobrowolne ofiary na wsparcie swojej pracy.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. dla Apostolatu Maryjnego . Pół godz. przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Po nabożeństwie majowym spotkanie Rycerzy Kolumba. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć V Koło Różańcowe.

W sobotę o godz. 11.00 Uroczysta I Komunia Św. dzieci klas III. Spowiedź dla dzieci i członków ich rodzin w piątek od godz. 15.30.

Decyzją Stolicy Apostolskie zostają wprowadzone trzy nowe wezwania do Litanii Loretańskiej, którą śpiewamy w maju, a mianowicie „Matko miłosierdzia”, „Matko nadziei” i „Pociecho migrantów”. Nowa wersja Litanii zamieszczona jest na naszej internetowej stronie

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary na prace przy kościele: K.R. nr V za ofiarę w wysokości 1 tys. zł. oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary w miesiącu kwietniu.