Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Wielkanocy /10.05.2020r./

9 maja 2020

W środę , we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej rozpoczniemy tegoroczne nabożeństwa fatimskie. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 20.00 oraz modlitwę różańcową , w której będziemy się modlić za ludzi chorych, za Służbę Zdrowia za wszystkich, którzy w tym trudnym czasie służą swoją pomocą a dla nas wypraszać będziemy dar umocnienia wiary w Bożą Opatrzność i opiekę Matki Najświętszej. Nabożeństwu będzie przewodniczył ks. Piotra Orlikowski. Spowiedź 20 min. przed Mszą św.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. dla Koła Przyjaciół Radia Maryja. Pół godz. przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

Trwają prace przy wykończeniu wnętrza kościoła. Obecnie budowane jest rusztowanie, które posłuży do wystroju sklepienia kościoła i malowania. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy wspierają w/w prace oraz troszczą się o utrzymanie parafii.