Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Wielkiego Postu /07.04.2019r./

6 kwietnia 2019

Przy wyjściu z kaplicy można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Pół godziny przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

W piątek o godz. 15.15 w naszym sanktuarium zostanie odprawiona Msza św. w 79 rocznicę zbrodni katyńskiej oraz w 9 rocznicę katastrofy smoleńskiej. Po Mszy św. złożenie kwiatów na symbolicznej mogile na cmentarzu parafialnym oraz okolicznościowa akademia w Domu Kultury.

W sobotę spowiedź wielkopostna w naszej parafii. Kapłani spowiadać będą w godz. 9.00 – 12.00 oraz 15.00 – 17.30. Komunia św. udzielana będzie co 15 min.

W przyszłą niedzielę opisem Męki Pańskiej rozpoczniemy Wielki Tydzień. Na Mszach św. poświęcenie palm. Po Mszy św. o godz. 10.30 konkurs palm dla dzieci.

Z powodu braku wystarczającej liczby chętnych na Misterium Męki Pańskiej w Krakowie wyjazd zostaje odwołany.

Włoszczowskie Kino „Muza” zaprasza na projekcje dwóch ciekawych filmów. Pierwszy zatytułowany „Wywiad z Bogiem”opowiada o dziennikarzu, który wraca z wojny w Afganistanie i próbuje odnaleźć się w życiu. Drugi zatytułowany „Miłość i miłosierdzie” opowiada o apostołce miłosierdzia –siostrze Faustynie Kowalskiej. Terminy seansów znajdują się na plakatach na tablicy ogłoszeń.

W jednym z Kół Różańcowych brakuje dwóch osób. Chętnych, którzy zechcą modlić się systematycznie na różańcu w ramach Koła Różańcowego prosimy o zgłoszenie się ks. proboszcza.

Ks. proboszcz składa podziękowanie K.R. nr. IV za ofiarę w wysokości 1 tys. zł. na prace przy kościele .