Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Zwykłej /06.02.2022r./

5 lutego 2022

Przypominamy, że przy wyjściu z kaplicy można złożyć ofiarę na wsparcie starszej matki, która walczy o przywrócenie do zdrowia syna po przebytym udarze.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Pół godz. przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

W piątek / 11 lutego/ we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzony jest Światowy Dzień Chorych . W tym naszą szczególną pamięcią modlitewną ogarnijmy ludzi starszych, chorych i cierpiących.

Osoby, które tworzą Koła Różańcowe św. Anny i św. Joachima – rodziców modlących się za swoje dzieci prosimy o zabranie z zakrystii tajemnic różańcowych na ten rok.

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary złożone na prace przy kościele w dniu dzisiejszym oraz w miesiącu styczniu.

Osoby bądź rodziny, które rozpoczynają zamieszkanie na terenie naszej parafii a pragną identyfikować się i przynależeć do parafii prosimy o zgłaszanie się do kancelarii celem wpisu do ewidencji parafian. W minionych latach dokonywało się to przy okazji kolędy. Ponieważ od dwóch lat kolęda w tradycyjne formie nie odbyła się , należy to uczynić osobiście, by w przyszłości możliwe było otrzymanie z kancelarii parafialnej jakichkolwiek zaświadczeń, pozwoleń i innych dokumentów .

W najbliższy czwartek /10 lutego / w środku Sportu i Rekreacji we Włoszczowie odbędzie się Akcja Honorowego Oddawania Krwi.

Ludzi młodych oraz młode małżeństwa zapraszamy na spotkanie modlitewno-formacyjne dnia 12 lutego w sanktuarium Świętego Józefa Opiekuna Rodziny w Kielcach. O godz. 18.00 ks. bp Andrzej Kaleta będzie przewodniczył Eucharystii a o godz. 19.00 odbędzie się konferencja prowadzona przez małżeństwo Igę i Konrada Grzybowskich , którzy na co dzień prowadzą fundację „Ster na miłość” . Osoby chętne prosimy o zapisy w zakrystii do środy włącznie.