Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Zwykłej /09.02.2020r./

8 lutego 2020

We wtorek będziemy przeżywać wspomnienie M.B. z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Chorych. W naszej modlitwie polecimy wszystkich, którzy dźwigają krzyż: choroby, cierpienia, samotności i opuszczenia.

Składamy podziękowanie Rycerzom Kolumba oraz osobom, które w minionym tygodniu pracowały przy demontażu szopki i dekoracji świątecznej w naszej kaplicy.

W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 18.00 w parafii Wniebowzięcia NMP rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Jego ukończenie jest jednym z warunków wymaganych przy zawarciu Sakramentu Małżeństwa.

Towarzystwo Św. Brata Alberta we Włoszczowie posiada osobowość prawną Pożytku Publicznego. W związku z tym 1% podatku można przeznaczyć na ten cel. Nr KRS oraz druki wpłat dla dobrowolnych ofiarodawców znajdują się na stoliku przy głównym wyjściu z kaplicy.

Przypominamy, że do niebieskiego kontenera ustawionego przy parkingu można składać makulaturę. Dochód z jej sprzedaży wesprze dzieło pomocy krajom misyjnym w dostępie do wody. Makulaturę większych gabarytów, bądź w paczkach można umieścić w kontenerze otwierając drzwi w tylnej jego części. Zwracamy się jednak z prośbą by po złożeniu makulatury zamykać drzwi by wiatr jej nie roznosił po terenie.