Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedzieli Wielkanocy /06.05.2018r.

5 maja 2018

Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie majowym odprawianym: w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00; w niedziele o godz. 16.30.

Jutro o godz. 18.15 spotkanie Rycerzy Kolumba

Dzieci , które wczoraj przystąpiły do I Komunii Św. przeżywają „Biały Tydzień” składając swoje dziękczynienie za dar Eucharystii oraz modląc się w intencji bliskich im osób. W sobotę dzieci udadzą się z pielgrzymką do Sanktuarium Maryjnego w Leśniowie.

We wtorek będziemy obchodzić uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji. W tym dniu o godz. 11.00 w naszym sanktuarium zostanie odprawiona Msza św. racji Dnia Godności Osób Upośledzonych Intelektualnie .

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W piątek o godz. 18.15 przygotowanie liturgiczne dla dzieci, które będą przezywać rocznicę I Komunii Św. O godz. 17.00 będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 10.30 rocznica I Komunii Św. dzieci klas IV.O godz. 20.00 zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Karol Zegan, dyrektor Referatu Katechetycznego Kieleckiej Kurii.

Ks. proboszcz składa podziękowanie K.R. nr V za ofiarę w wysokości 1 tys. zł., rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę w wysokości 2 tys. 800 zł. oraz wszystkim, którzy w miesiącu kwietniu oraz w dniu dzisiejszym wsparli prace przy kościele.