Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedzieli Wielkanocy /26.05.2019r./

25 maja 2019

Przypominamy, że dziś o godz. 15.00 poświęcenie pól we Włoszczowie i Woli Wiśniowej.

W sobotę o godz. 6.30 Msza św. i kolejne nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi w ramach dziewięciu pierwszych sobót miesiąca. W tym dniu rozpoczniemy nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które będzie odprawiane według tego samego porządku co nabożeństwo majowe.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną w tym dniu na tacę wesprzemy prace prowadzone przy wykańczaniu wnętrza kościoła.

W przyszłą niedzielę, 40 dni po Zmartwychwstaniu Chrystusa będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.