Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedzieli Wielkanocy

16 maja 2020

Z racji obchodzonej jutro setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II zapraszamy  do wysłuchania koncertu na cześć naszego wielkiego rodaka, który swoim życiem i nauczaniem zmieniał oblicze tej ziemi. Koncert będzie można obejrzeć jutro na stronach : Domu Kultury oraz Urzędu Gminy .

Według nowego limitu wiernych w kościołach, w naszej kaplicy we Mszach św. i nabożeństwach może uczestniczyć 73 osoby. Można również uczestniczyć na zewnątrz z zachowaniem bezpiecznego odstępu.

Pragniemy podać do wiadomości, że I Komunia Święta dzieci klas III w naszej parafii będzie miała miejsce 19 września o godz. 11.00.

Sakrament Bierzmowania uczniów klas VIII planowany jest na 25 czerwca /t.j. czwartek/.

Ks. proboszcz składa podziękowanie wszystkim, którzy w ostatnich dniach złożyli ofiary na prace przy kościele.