Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedzieli Zwykłej / 13.02.2022r./

12 lutego 2022

Składamy podziękowanie ofiarodawcom, którzy w minioną niedzielę wsparli rehabilitacje chorego sumą 2100 zł.

W piątek o godz. 19.00 zapraszamy Kościół Domowy, rodziny oraz wszystkich, którzy pragą uwielbić Chrystusa w adoracji Najświętszego Sakramentu.

Za dwa tygodnie, w niedzielę 27 lutego w parafii Wnieb. NMP we Włoszczowie rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą po Mszy św. o godz. 15.00.

Przypominamy, że do końca lutego należy zadeklarować swoje uczestnictwo w pielgrzymce do Jordanii w dniach 16 – 23 maja.

W każdy wtorek o godz. 18.00 w sali przy kaplicy odbywają się spotkania Kręgu Biblijnego. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją znajomość Pisma Świętego i wspólnie rozważać Słowo Boże.