Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedzieli Zwykłej /16.02.2020r./

14 lutego 2020

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy poprzez złożoną makulaturę wsparli cenną inicjatywę dostępu krajów misyjnych do wody. Prosimy, by składać makulatury obok kontenera gdyż nie będzie ona zabrana.

Przypominamy, że dziś po Mszy św. o godz. 18.00 w parafii Wniebowzięcia NMP we Wloszczowie rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.

Przypominamy również , że do końca lutego należy zadeklarować chęć uczestnictwa w pielgrzymce do Gruzji w dniach 6 – 13 lipca tego roku.

Beatyfikacja Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego będzie miała miejsce 7 czerwca na Placu J. Piłsudskiego w Warszawie. Z naszej parafii zorganizowany będzie wyjazd na beatyfikację . Nie wiemy jeszcze jakim środkiem transportu się tam udamy, ale już teraz musimy znać liczbę osób , które zechcą w tej uroczystości uczestniczyć. Zapisy do końca lutego w zakrystii.