Ogłoszenia duszpasterskie VII Niedzieli Zwykłej /23.02.2020r./

24 lutego 2020

Przypominamy, że do końca lutego należy zadeklarować w zakrystii chęć uczestnictwa w uroczystej beatyfikacji Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego w dniu 7 czerwca w Warszawie.

W środę rozpoczniemy 40 – dniowy Wielki Post przygotowujący nas do przeżycia wielkiej tajemnicy naszej wiary: męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. Msze św. w naszym sanktuarium będą odprawiane w tym dniu o godz. : 6.30; 8.00; 16.00 i 18.00. Na Mszach św. obrzęd posypania głów popiołem na znak rozpoczęcia czasu pokuty i umartwienia.

W każdy piątek Wielkiego Postu odprawiane będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej:

– o godz. 16.30, dla dzieci

– po Mszy św. o godz. 17.00 dla dorosłych

– o godz. 19.00 , dla młodzieży

W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 16.30. W związku z tym na Mszy św. o godz. 17.00 nie będzie kazania.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną w tym dniu na tacę wesprzemy fundusz wykańczania budującego się kościoła.